Realizujemy programy

ProgramDlaSzkol
MlekoWszkole

Nasze certyfikaty

W związku z przystąpieniem klasy ID (wych. J. Semmerling) do III etapu ogólnoposlkiego projektu "Zdrowo jem, więcej wiem" mieliśmy okazję znowu spotkać się z wyjątkowymi osobami. Tym razem była to pani Paulina Gosz oraz pan Robert Wicon. Pani Paulina zawodowo zajmuje się zdrowym żywieniem. Postanowiła zaprezentować klasie jak można przyrządzić smaczne, ale przede wszystkim zdrowe przekąski, które z powodzeniem zastąpią nam niekoniecznie zdrowe produkty zakupione w sklepach. Smakowaliśmy przepyszne lody truskawkowe, naturalne soki owocowe oraz zdrowe jogurty owocowe bez dodatku cukru. Ale było pysznie... Kolejne zajęcia odbyły się pod okiem pana Roberta Wicon, który przeprowadził z nami zajęcia z elementami piłki ręczniej. Jeszcze nigdy nie wyszliśmy tak zmęczeni po lekcji W-fu.

Wszystkie przedstawione ćwiczenia oraz konkurencje były bardzo ciekawe, wiele nas nauczyły. Pewnie jeszcze nie raz wykorzystamy zdobytą wiedzę podczas kolejnych zajęć. Serdecznie dziękujemy za przyjęcie zaproszenia. Czeka nas jeszcze kilka ciekawych zajęć poświęconych realizacji zadań wynikających z udziału w projekcie. Szykujemy również małą niespodziankę dla naszych rówieśników ze szkoły.

Współpracujemy z ...

PZS Nr 2 w Wejherowie
Politechnika Gdańska

NordaFM